Smart – технології як фактор розвитку сучасного дизайну
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2017.102141Ключові слова:
Smart – технології, інформаційно-комунікаційні технології, Smart-суспільство, дизайн, артефакт дизайнерський, екологічний дизайн, біонічний підхід, розумне містоАнотація
Досліджувана проблема є особливо актуальною. У статті розглядається поняття “Smart-технології” в сучасному дизайні, досліджено вплив інформаційно-комунікаційних технологій на сучасне суспільство. Стрімкий розвиток, зокрема smart-технологій дає змогу вивести освітній процес на новий якісний рівень, що забезпечить більш якісну підготовку фахівців у сфері дизайну, які потрібні для становлення й розвитку країни у формі Smart, а також для процвітання нашої країни. В статті досліджуються дизайнерські артефакти які диференціюються в культурах індустріального, постіндустріального, інформаційного суспільства. Розглядається концепція екодизайну та smart – технології в сучасному дизайні містаПосилання
Voronkova V.G. Romanenko T.P., Andrûkajtene, Regìnv. The concept of the development of project-oriented business in the conditions of the digital transformation to a smart-society / V.G. Voronkova, T. P. Romanenko, Andrûkajte Regina // Humanitarian Bulletin of Zaporizhzhya State Engineering Academy, 2016.-No. 67. - Pp. 122-134.
Didenko L. V. Zasnovki: Smart country / L. Didenko, V. Kondrashova-Didenko // Gìleâ: scientific Bulletin: scientific papers/goal. Ed. V. M. Vaškevič. – K.: «Gìleâ», 2016. 107 (4). - 484 s.
Smerìčevs′kij E. Problem of virtual reality in social development: tehniko-social and economic aspect // East. -2001. -№ 6. -Pp. 54-62.
City ecology phychology./ed. F. W. Stol'berga. -К.: Lyra, 2000. -with 464.
Bìonìka in the design of space-object environment: educational guide/s.p. Mygal, and a. Dida, t.e. Kazanceva. – Lviv: Lviv Polytechnic National University, 2014. – 228 p.
Psychology and culture, ed. D. Matsumoto. -Spb. Peter, 2003. -718 with.
Kiselyova T.G. Culture and globalization: vectors crossing//proceedings of International Academy of Sciences of higher school. -2003 No. 2. (24).-41-49.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Ірина Станіславівна Рижова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)