Особливості та технології прийняття і впровадження політичних рішень в умовах сьогодення
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2017.102143Ключові слова:
рішення, технології, політична діяльність, дії, спосіб, напрям, політика, ситуація, центр рішення, проблема, влада, керівні центри, суб'єкт, об'єктАнотація
В даній статті за темою "Особливості та технології прийняття і впровадження політичних рішень в умовах сьогодення," досліджено сутність і природу політичних рішень. Проаналізовано умови прийняття політичних рішень. Розглянуто види політичних рішень, основні фази циклу політичних рішень та технології їх прийняття. Виокремлено основні якості політичного рішення. Визначено залежність якості і ефективності політичних рішень від суспільно-політичних чинників. Мета статті полягає у тому щоб розглянути особливості та технології прийняття і впровадження політичних рішень в умовах сьогодення. Предметом наукового дослідження є процес вироблення сучасних політичних рішень. Щодо методології наукового дослідження, то в процесі дослідження застосовані загальнонаукові та спеціальні методи. Зокрема, використання структурно-функціонального методу та методу логічного узагальнення дозволило уточнити природу політичних рішень, з’ясувати їх складові та роль в процесі формування. Науково доведено, що політичне рішення є свідомим вибором одного з кількох можливих варіантів політичних дій. Дійдено висновку, що політичне рішення є конкретним проявом соціальної дії і політичної поведінкиПосилання
Project management: domestic and foreign experience [monograph] / Ed. S.Chernova, V.Voronkovoyi, A.Dvyhun, O.Sosnina etc . - Zaporozhye: RIO DIG, 2015. – 356 с.
Kozub A.A., Sergienko T.I. The adoption of design decisions. Textbook for students of specialty 8.18010013 "Project Management" and 7.18010013 "Project Management" DIG fulltime and distance learning department of organizational management and project management / Ed .: T.Serhiyenko, A.Kozub. – Zaporozhye: RIO DIG, 2015, 2015. – 131 р.
Public management and administration in the information society: domestic and foreign experience: Monograph / za. red. S.Chernova, V.Voronkovoyi. V.Banaha, O.Sosnina etc.; Zaporiz.derzh.inzh.aademiya. - Zaporozhye: RIO DIG,. 2017. - 602р.
Problems of spation development of sosio-economic systems: economics, education, medicine. Monograph. Opole: The Academy of Management and Administration in Opole, 2015. – 380 р.
Sergienko T.I. Principles of effective development technology adoption design solutions // Place and role of students in accelerating socio-economic development. Monograph / ed. T.Berdnikov, N. Yevtushenko. -the latest: News 2014 -277р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Т. І. Сергієнко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)