Сучасний стан індивідуальних і суспільних механізмів гуманітаризації українського суспільства
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2014.22719Ключові слова:
індивід, соціальна природа особистості, планетарна свідомість, концепція гуманітаризації українського суспільства, спрямованість особистостіАнотація
За наявності теоретично опрацьованих засад гуманітаризації українського суспільства спостерігається гальмування практичної реалізації процесу. Однією з його причин визначено несформованість індивідуальних механізмів гуманітаризації, що обумовлена проблемами особистісного розвиткуПосилання
Загарницька І. І. Духовне виховання особистості в контексті реалій сучасного життя / І.І. Загарницька // Гілея (науковий вісник): зб. наук. праць / Гол. ред. В. М. Вашкевич. – Вип. 7. – К., 2007. – С. 44–53.
Ильин А. Л. Направленность личности: автореф. дис. на соискание науч. степени доктора. филос. наук : спец. 09.00.01 / А. Л. Ильин. – Уральский гос. ун-т. – Свердловск, 1984. – 17 с.
Каюк Т. В. Соціальні тенденції розвитку вітчизняного освітнього простору // «Філософія в умовах сучасних соціокультурних викликів»: Всеукраїнська науково-теоретична конференція (11-12 жовтня 2012р.): Матеріали доповідей та виступів. – Черкаси: «ІнтролітаТОР», 2012. – 344 с. – С.333-3337.
Осипов А. О. Духовність і освіта // «Актуальні моделі освіти та здоров‘я духовно-го розвитку людини і суспільства»: тези доповідей V міжнародної науково-практичної конференції. – Національний технічний університет КПІ. – Київ – 26–28 травня, 2005 р. – 60 с. – С. 39.
Zaharnytska I.I. Dukhovne vykhovannia osobystosti v konteksti realii suchasnoho zhyttia/I.I. Zaharnytska//Hileia (naukovyi visnyk): zb.nauk.prats/ Hol.red. V.M. Vashkevich. – Vyp. 7. – K., 2007. – S. 44 – 53.
Ilin A.L. Napravlennost lichnosti: avtoref.dys. na soiskaniie nauch. stepeni doktora filos. Nauk: spets.09.00.01 / A.L. Ilin. – Uralskii hos. un –t. – Sverdlovsk, 1984. – 17 s.
Kaiuk T.V. Sotsialni tendentsii rozvytku vitchiznianoho osvitnoho prostoru// ―filosofiia v umovah suchasnyh sotsiokulturnyh vyklykiv‖: Vseukrainska naukovo – teoretychna konferentsiia (11 – 12 zovtnia 2012r.)‖: materialy dopovidei ta vystupiv. – Cherkassy: ―IntrolitaTOR‖, 2012. – 344s. – s. 333 – 337.
Osypov A.O. Dyhovnist i osvita// ―Aktualni modeli osvity ta zdorovia duhovnoho rozvytku liudyny i suspilstva‖: tezy dopovidei V miznarodnoi naukovo – praktuchnoi konferentsii. – Natsionalnyi tekhnichnyi universytet KPI. – Kyiv – 26 – 28 travnia, 2005r. – 60 s. S.39.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 О. І. Лукьянова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)