Міжнародний досвід становлення і розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2013.24075Ключові слова:
міжнародний досвід, Європа, США, Канада, державне регулювання, урядові державні програми, інформаційна інфраструктура, інформаційні супермагістралі, законодавче регулюванняАнотація
Аналізується міжнародний досвід становлення і розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації, який представлений на прикладі європейського, американського, канадського досвіду; на багато численних прикладах розкриваються напрями формування інформаційного суспільства, що здійснюються на основі державних програм регулювання інформаційного суспільства; розкривається велика роль держави у вирішенні питання становлення і розвитку інформаційного суспільства
Посилання
Концепция развития информационного общества Европейского Союза // www.soi.ru/soi/85735
Концепция формирования информационного общества в России. 28 мая 1999 г. // Информационное общество, 1999, № 3.
Окинавская Хартия глобального информационного общества. // Дипломатический вестник, 2000, август, № 8.
Третье тысячелетие. Обмен информации в странах СНГ: проблемы, реальности, перспективы (материалы научной конференции, состоявшейся 13-14 мая 1997 г. в МГИМО), М., 1997.
Институт развития информационного общества http://www.iis.ru/
Пожуєв В.І. Інформаційно-комунікативні технології як один з найважливіших факторів формування суспільства / В.І. Пожуєв // Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії: [зб наук. пр.] / Запоріжжя: ЗДІА.-2012.- Вип. 49 .- С.5-16.
Concept development information society European Union // www.soi.ru/soi/85735
The concept of generating information society in Russia. May 28 1999 // Society newsletter, 1999, № 3.
Charter Akinavy information global society. // The Diplomatic Journal, 2000, august, № 8.
Third Millennium. An exchange of information in the CIS countries: problems, reality, prospects (Proceedings of the scientific conference, sostoyavsheysya 13-14 May 1997 at Moscow State Institute of international relations), Moscow, 1997.
Institute development ynformatsyonnoho society http://www.iis.ru/
Pozhuev V.I. ICT as one of the most important factors of the society / V.I.Pozhuyev // Scientific Papers. Humanitarian Bulletin Zaporozhye State Engineering Academy / Editor V.G.Voronkova. - Zaporozhye: ZDIA. 2012. - Issue 49. - P.5-16.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 В. І. Пожуєв
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)