Про фундаментальні суттєвих складових матриці техно-інформаційної цивілізації
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2013.24102Ключові слова:
техно-інформаційна цивілізація, матриця, біфуркація, людина, маркери, інформація, інформатизація, діяльність, глобалізаціяАнотація
У статті досліджуються фундаментальні складові матриці нової техно-інформаційної цивілізації. Розширений зміст матриці техногенної цивілізації за рахунок нового розуміння сутності людини, ролі інформації інформатизації у суспільному розвитку.
Посилання
Степин В.С. Цивилизация и культура / В.С. Степин.- СПб.: СПб ГУП, 2011, 408с.
Моисеев А.А. Информационное общество: возможность и реальность / А. А. Моисеев// В кн.: Информационное общество.- М.: АСТ, 2004.-С.428-451.
Шалаев В. П. Синергетика в пространстве философских проблем современности/ В. П. Шалаев.- Йошкар-Ола: МГТУ, 2009.- 360с.
Заренин М. В. Информация: свойства, ресурсы, инновационные технологии/ М. В. Заренин.- Гомель, Полеспечать, 2012.- 224с.
Грядущее информационное общество/ Под ред. А. А. Лазаревича.- Минск, Белорусская наука, 2006.- 392с.
Stepin V.S. Civilization and Culture / V.S. Stepin. – SPb.: SPb SUP, 2011, 408 p.
Moiseev A.A. Information Society: possibility and reality / A.A.Moiseev// in the book “Information Society”. – M.: AST, 2004.- P.428-451.
Shalaev V.P. Synergetics in modern philosophical problems space / V. P. Shalaev.- Yokshar-Ola: MSТU, 2009.- 360 p.
Zarenin M.V. Information: features, resources, innovation technology/ M.V.Zarenin. – Gomel, Polesprint, 2012. – 224 p.
Future information society / editor A.A.Lazarevitch. – Minsk, Belarusian science, 2006. – 392 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 О. П. Пунченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)