Формування концепції безперервної освіти «Новому століттю-нову освіту» в умовах європейської інтеграції вищої освіти
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2013.24233Ключові слова:
освіта, безперервна освіта, глобалізація, загальноєвропейський простір, концепція дистанційної освіти, концепція «новому століттю-нову освіту», інтеграціяАнотація
Відмічається, що розробка концепції безперервної освіти зумовлена умовами глобалізації та інформаційної революції, становлення ринкової економки, інтенсифікації міждержавних культурних зв’язків, інтеграції вищої освіти до європейського простору. Метою статті є формування концепції дистанційної освіти «новому століттю-нову освіту» в умовах європейської інтеграції вищої освіти. Проаналізовано складові концепції та її основні характеристики, визначено детермінанти оптимізації сучасної концепції дистанційної освіти в умовах інтеграції вищої освіти до загальноєвропейського простору.
Посилання
Меморандум непрерывного образования Европейского Союза: Общество «Знание» России, 2001.
Петерсон Л. Теория и практика построения непрерывного образования: монография / под ред. Г.В.Дорофеева. - М., 2001.
Петерсон Л. Непрерывное образование на основе деятельностного подхода / Л.Петерсон // Педагогика. - 2004. - № 9. - С. 25-26.
Кузьмінський А.І. Педагогіка вищої школи Навчальний посібник / К.: Знання, 2005.- 486 c
Покроєва Л. Умови активізації переходу до створення системи безперервної післядипломної педагогічної освіти / Л.Покроєва // Післядипломна освіта в Україні. - 2007. - № 12. - С. 54-56.
Резолюція конференції «Неперервна освіта: проблеми, пошуки, перспективи» // Післядипломна освіта в Україні. - 2007. - № 12. - С. 73.
Клепко С.Ф. Філософія освіти в європейському контексті - Полтава: ПОІППО, 2006. – 328 с.
Memorandum of Continuing Education of the European Union: Society "Knowledge" Russia, 2001.
Peterson L. Theory and practice of construction of Continuing Education: monograph / edited G.V.Dorofeeva. - M., 2001.
Peterson L. Continuing education on the basis of the activity approach / L.Peterson / / Pedagogy. - 2004. - № 9. - P. 25-26.
Kuz'minskiy A.I .Pedagogy High School Textbook / K: Knowledge, 2005. - 486 p.
L. Pokroyeva Terms enhance the transition to a system of continuous service teacher education / L.Pokroyeva / / Graduate Education in Ukraine. - 2007. - № 12. - P. 54-56.
Resolution Conference "Continuing education: problems, searches and Prospects" / / Graduate Education in Ukraine. - 2007. - № 12. - P. 73.
Klepko SF Philosophy of Education in the European context - Poltava: POIPPO, 2006. - 328 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Є. Я. Швець, Д. Є. Швець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)