Sociocultural nature of wealth phenomenon
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2014.37283Ключові слова:
надлишковий продукт, розшарування населення, соціальна культура, суспільство споживання, соціальне тіло, задоволеність життямАнотація
Найголовніша, найцінніша річ для кожної людини є його життя, різноманітне, збагачене духовно та матеріально. Стаття присвячена дослідженню феномена багатства в якості підґрунтя розвитку суспільства як основного мотиву та спонукання у діяльності влади щодо громади. У дослідженні чітко сформовані соціокультурні фактори формування соціальних кодів феномена багатства. У статті висвітлено основні інтенції щодо відношення до багатства в Україні.
Посилання
Aminova, О. V. “Wealth: social and philosophic dimension of the concept”, available at: http://www.info-library.com.ua/books-text- 11401.html
Bazilevich, V. D. and Il’in, V. V. (2001), Philosophy of Economics. History, Znannia, Kyiv, Ukraine; Rybari, Moscow, Russia.
Weber, M. (1990), Die protestantische Etik und der ‘Geist’ des Kapitalismus, Translated from German, Progress, Moscow, Russia.
Weatherford, J. (2001) The History of money, Translated from English, Terra-Knizhnyy klub, Moscow, Russia.
Gorelov, N. A. and others. (2007) “Human resources in creative economics”, Kreativnaya ekonomika, no.1, pp. 45-58.
Kobleva, E. A. (2011) “Consumption ideology and its reflection in public conscience of modern society”, Value System of Modern Society, Proceedings of the XVIII International Scientific and Practical Conference, Novosibirsk, May 17, 2011, pp.63-69.
Koryakina, E. A. (2004) “The impact of economic conditions on the social stratification of society”, Mathematical methods and IT in economics, sociology and education, Proceedings of the XIII International Scientific and Technical Conference, Penza, 2004, pp. 122-127.
Kuz’menko, E. O. “National wealth and its significance in the national economy structure””, available at: http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=231.
Proudhon, P.-J. (1998), Qu’est ce que propri騁・?, Translated from French, Respublika, Moscow, Russia.
Stepanenko, A. and Omel’chenko, A (2014) “Socio-economic development of Ukraine in a strategic risks dimension”, Ekonomist, no. 8, pp. 8-11.
Foucault, М. (1996) La volont・ de savoir, Translated from French, Kastal’, Moscow, Russia.
Hailbroner, R. L. (2008) The Worldly Philosophers: The Lives, Times and ideas of the Great Economic Thinkers, Translated from English, KoLibri, Moscow, Russia.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 N. V. Pavlenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)