Взаємодія неофобії та неофілії у понятті «творчий вчинок»
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2014.37297Ключові слова:
новаторство, соціальна новація, творча діяльність, творчий вчинок, неофобія, неофіліяАнотація
В статті дається визначення поняттям «неофобія» та «неофілія», показується їх взаємодія з «творчим вчинком» - соціально-філософським поняттям, що відображає результат взаємного переходу особистості і макрокосму, своєрідне «усунення інформаційних фільтрів» у свідомості людини. Крім того, аналізується соціальне новаторство як творча діяльність та приводиться класифікація соціальних новацій за мірою вчинку.
Посилання
Bahtin M. M. Arhitektonika postupka [Arhytektonyk of assignment] / Sociological investigations, 1986, № 2.
Kedrov B.M., O tvorchestve v nauke i tehnike [About creativity in Science and Technology], M., «Molodaja gvardija», 1987, - Р. 159-162.
Liri T. Istorija budushhogo [History of future] http://www.litmir.net/br/?b=109552
Simonov P. V. Motivirovannyj mozg: Vysshaja nervnaja dejatel'nost' i
estestvennonauchnye osnovy obshhej psihologii [Motivation for the brain: The higher nervous activity and natural scientific bases of general psychology] / Chief editor V. S. Rusinov. — M.: Nauka, 1987. – 430 р.
Sinicyn E.S. Teorija tvorchestva. Strukturnyj analiz myshlenija. Teorija integrirovannogo obuchenija [Theory of creativity. Structural analysis of thinking. The theory of integrated education]. – Novosibirsk: NGAHA, 2001. – 335 р.
Titov V.V. Transfer tehnologij [Technology Transfer] http://www.metodolog.ru/00384/3.htm
Toffler J. Future Shock: Trans. from English. / A. Toffler. - M.: OOO «Izdatel'stvo ACT», 2002. – 557р.
Shei R., Uilson R. A. «Illjuminatus!», trilogija [RA "Illuminatus!" Trilogy] – Kiev, OOO «Sofija», 2006. – 680 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 О. О. Широбокова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)