Соціальна мережа як засіб розвитку соціального капіталу в умовах формування глобального інформаційно-комунікативного суспільства
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2014.37310Ключові слова:
соціальна мережа, інформаційне суспільство, соціальний капітал, аксіологічний статус соціальної мережі, глобальне інформаційно-комунікативне суспільствоАнотація
Подано аналіз концептуалізації соціальної мережі, яка сприяє розвитку соціального капіталу і є фундаментальною складовою глобального інформаційно-комунікативного суспільства. Виявлено аксіологічний статус соціальних мереж у глобальному інформаційно-комунікативному супільстві та з’ясовано сутність і види соціального капіталу, що слугує джерелом розвитку мережі і нерозривно пов’язаний з її функціонуванням. Обгрунутовано напрями оптимізації соціальної мережі в умовах глобальної трансформації сучасного світу.
Посилання
Beteva, N.V.. Control informacionnym prostranstvom in the 21st ./ N.V. Beteva//Questions of theory and practice. Tambov: Gramota, 2014. No. 12 (50): in 3-ch. ch. 1. S. 31-33.
Blûmin, A. M., Feoktistov, N.A. Mirovye informacionnye resources: Učebnoe book/A. M. Blûmin, N. A. Feoktistov.- 3rd. ed., pererab. s dop. . M.: Izdatel′sko-torgovaâ korporaciâ «Daškov s k ", 2015. 384 s.
Nosova, S.S. Pokolenie "Y" in context sovremennogo information-kommunikacionnogo society/ S.S.Nosova //Questions of theory and practice. Tambov: Gramota, , 2014. No 2 (81). S. 126-128.
Opolev, P.V. Osobennosti bytiâ složnogo sociuma /P. Opolev // Questions of theory and practice. Tambov: Gramota,, 2014. No. 6 (44): in 2 h. h. I. S. 146-149.
Osipov, G.V., Lisičkin, V. A., Virin M.M.Stanovlenie informacionnogo society in Russia and for rubežom: učeb. Book/G. V. Osipov, V. A. Lisičkin, M. M. Virin; pod obŝ. Ed. V. A. Sadovničego M.: Norm: INFRA-M, 2014. 304 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 А. А. Хлєбнікова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)