Наукова традиція та новація в гуманітарній практиці суспільства
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2015.42622Ключові слова:
наукова традиція, новація, знання, наука, гуманітарна практика, досвідАнотація
На основі філософсько-естетичної рефлексії у статті висвітлюється роль традиції та новації в гуманітарній практиці суспільства. Мета представленої статті – визначити роль наукової традиції та новації в гуманітарній практиці суспільства. За основу дослідження зазначеної проблеми береться системно-діяльнісний підхід з використанням аналітичного, історичного, системного методів дослідження. У процесі аналізу стану проблеми розглядається теоретичні праці минулого та сучасності. Обґрунтовується взаємозв’язок традицій та інновацій в контексті наукової традиції
Посилання
Vasilenko V.O. Innovacijnyj menedzhment / V.O. Vasilenko, V.G. Shmat’ko. – K.: Lybid’, 2004 – 297 s.
Genon R. Ocherki o tradicii i metafizikye / R. Genon. – M.: Azbuka, 2010. – 320 s.
Zakon Ukrainy «Pro innovacijnu diyal’nist’» vid 04.07. 2007r. N40-IV (zi zminamy I dopovnennyamy) // Oficijnyj sajt Verhovnoi Rady – www. rada.gov.ua.
Kun T. Struktura nauchnyh revolyucij / T. Kun; Perevod s angl. Nalyotova I.Z. - M.: Progress, 1975. - 288 s.
Madyukova S.A. Cociokul’turnyj neotradicionalizm v obryadah zhiznyennogo cykla : na primyeryezhenshchin nyurkskih etnosov Yuzhnoj Sibiri: dis. Soiskaniye nauchна. step. kand. filos. nauk : spec. 09.00.11 «Social’naya filosofiya» / S.A. Madyukova. – Novosibirsk, 2008. - 192 s.
Filosofskij slovar’. Osnovan Genrihom Shmidtom – 22-ye izd. per. / Pod obshch. red. G.Shishkoffa. – M.: Ryespublika, 2005. – 576 s.
Shyuc A. Chuzhak : social’no-psihologicheskij ocherk / A. Shyuc // Social’nyye I gumanitarnyye nauki : RZH / UNION RAN. - 1998. - N 3. -S.177-193.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 А. А. Гоцалюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)