Становлення і розвиток парадигми філософії спорту в умовах глобалізації
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2015.47752Ключові слова:
парадигма, філософія спорту, глобалізація, спорт як соціальний феномен, фінансування спорту, студентський спорт, масовий спорт, правове регулювання спорту, державне регулювання спорту, фінансове забезпечення спортуАнотація
В статті дається аналіз парадигми філософії спорту в умовах глобалізації, для чого проаналізовано феномен спорту як головну матрицю часів глобалізації, що розвиває діалогові форми спілкування, потребує пояснення його сучасних спортивних проблем; визначено інструментальний характер спорту та обгрунтовано аналіз спорту з його конкурентоспроможним потенціалом, що став частиною глобальної економічної системи, суб’єктом великої політики, втіленням науково-технічних досягнень. Розкрито умови глоаблізцаії, в які втягнута сфера спорту.
Посилання
Vizitey N. Sociology of sport / N. N. Vizitey // Kiev, Olympic literature, 2005.-248 p.
Voronkova V. Philosophy of modern society: theoretical and methodological context: monograph / V. G. Voronkov.- Zaporozhye: RF ZSEA, 2012.- 262 p.
Man and society: noospheric development [monograph / O.Anisimov, G. Atamanchuk,. V..Baturin and others]; under the editorship of V. Vasilenko .; Belgorod.: Belgorod region printing office, 2011.- 485p. (Noosphere encyclopedia of knowledge).
The existential dimension of philosophical-anthropological knowledge: the scientific heritage of V. Shynkaruk: proceedings of the international.Sciences.-practical. Conf. April 14, 2011. / Kiev. NAT. Univ ei. Taras Shevchenko, "Knowledge" of Ukraine, Institute of philosopher. them. G. Skovoroda of the national Academy of Sciences of Ukraine, University Adv. knowledge.- K.: T-"Knowledge" of Ukraine, 2011.- 350 p.
Bilohur V. The formation of the whole person concept: theoretical and methodological dimensions / Bilagor V. // Humanitarian Bulletin of Zaporizhzhya state engineering Academy: [Coll.Sciences.PR.] – Kiev: Publishing house of ZSEA, 2014.- No. 59.- P. 192-203.
Global studies: international and interdisciplinary encyclopedic dictionary / CH. edited by: S..Mazur, A. Chumakov.- M.-SPb.-N.-I.:CI "ELYMAS", publishing house "Peter", 2006.-1160 p.
Voronkova V. Philosophy of globalization: sockanathan, socioeconomic and sociocultural dimensions: [Monograph] / V. G. Voronkov. - Kiev: Publishing house of ZSEA, 2010.- 272 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 В. Є. Білогур
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)