Благодійність як чинник розвитку суспільства: взаємодія соціуму та держави
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2015.47767Ключові слова:
благодійна діяльність, філантропія, суспільство, державна політика, волонтерствоАнотація
У статті розглядається глобальні проблеми сучасного соціуму, в контексті якої благодійність набуває онтологічне і гносеологічне значення. Мета дослідження - розкрити важливість благодійності, як чинника розвитку, що забезпечує підвищення системних якостей соціуму, в якому поєднуються три гілки еволюції - природна, соціальна та діяльнісна. В висновку, зазначимо що завдяки синергетичного підходу в контексті розвитку нових стратегій взаємодії соціуму та держави, будується нове суспільство, вектором якого є глобальна парадигма розвитку.
Посилання
Sotsіalna robot Ukraїnі / For Ed. V.Poltavtsya - K .; 2000.- 95 р.
Tetersky S.V. Introduction to sotsіalnoyu job: Training. Allowance. - M; 2000. - 254 p.
Scientific publication Benevolensky VB Mersiyanova IV / The potential and the development of philanthropy - K .; 2010.- 420 p.
The corporation, social responsibility and local authorities. Models of effective cooperation // Digest materials on the results of the research aspects of the relationship of corporations and local authorities, as well as the system of intergovernmental fiscal relations in the Russian Federation. - M., 2013.
www.rsci.ru/grants/fonds/155.php
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Д. М. Опілат
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)