Еволюція переходу інформаційного суспільства в «суспільство знань» в умовах глобалізації
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2015.54862Ключові слова:
інформаційне суспільство, «суспільство знань», моделі інформаційного суспільства, проблеми інформаційного суспільства, гомеостат, глобалізаціяАнотація
Розкрито тенденції та перспективи розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації, досліджено шляхи становлення інформаційного суспільства у розвинутих країнах світу та умови розвитку власних моделей інформаційного суспільства; виявлено характерні особливості моделей становлення інформаційного суспільства - західної і східної; розкрито шляхи та напрями оптимізації переходу інформаційного суспільства в «суспільство знань» в добу глобалізації.
Посилання
Abdeev R. F. Philosophy of the information civilization / R.F. Abdeev. -М.: VLADOS, 1994. -336 s.
Castells M. The Information Age: Economy, Society and Culture / M.Kastels. - M .: GUVSHE, 2000. - 608 p.
Prangishvili I.V. Entropy and other systemic laws: Issues management of complex systems / I.V. Prangishvili. - Moscow: Nauka, 2003. - P. 149-150.
Pocheptsov G.G. Control Rozum / G.G. Pocheptsov. - K.: Vidavnichy Dim "Kiєvo-Mogilyanska akademіya», 2012. - P. 189.
There self. - p. 16.
Stepanov A.M. Fundamentals of medical homeostatics (Lectures on the theory and practice of bioinformatics corrections) / A.M. Stepanov. - Moscow: INFRA, 1993. - 222 p.
From the information society - a knowledge society. UNESCO // World Summit on the Information Society: Information Booklet / E.I. Kuzmin, V.R. Firsov. - St. Petersburg, 2004. - p.82-84.
Dubov D.V, Ozhevan M.A. Broadband access to the Internet as an important prerequisite for innovation development of Ukraine: Analytical additions / M.A Ozhevan. - K.: NISS, 2013. - 108 p
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Светлана Викторовна Савченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)