Віртуалізація підприємницької діяльності в умовах інформатизації суспільства
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2015.54889Ключові слова:
підприємницька діяльність, суспільство, віртуальна реальність, симуляція, симулякриАнотація
У статті здійснена спроба філософського аналізу змін підприємницької діяльності в контексті інформатизації суспільства. Констатовано, що під дією процесів інформатизації підприємницька діяльність віртуалізується. Зазначено, що позитивні зміни підприємницької діяльності пов’язані з інноваціями і прогнозуванням наслідків прийняття рішень. Деструктивний же характер пов’язаний із поширенням спекулятивно-обманних технологій і втечею бізнесу від соціальної відповідальності
Посилання
Rheingold H. Virtuelle Welten und Reisen im Cyberspace / H. Rheingold. -New York, 1991.- 196 p.
The Information Society: Sat. - M .: OOO "Publishing AST", 2004. - 507p.
Skvortsov LV Information Culture and integral knowledge / DV Skvortsov. - M .: Publishing House MBA, 2011.- 440 p.
Panarin AS Postmodernism and Globalization: the project owners liberation from social and national obligations // Problems of Philosophy. 2003. № 6. - S. 16-36.
Philosophical Encyclopedic Dictionary / VI Shynkaruk (Chairman redkol.). - K .: outline, 2002. - 742 p.
Frank SL The meaning of life / SL Frank // Problems of Philosophy. - 1990. - №6 - S. 69-131.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Р. О. Дяченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)