Кризові й конфліктні ситуації «нового покоління» у сучасному поліетнічному соціумі та спроби їх подолання
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2016.67386Ключові слова:
кризові ситуації, конфліктні ситуації, конфлікти «нового покоління», сучасний поліетнічний соціум, глобалізаціяАнотація
В статті дається кризових й конфліктних ситуацій «нового покоління» у сучасному поліетнічному соціумі та спроби їх подолання. Для досягнення цієї мети проаналізовано логіку розгортання кризових й конфліктних ситуацій «нового покоління» у сучасному поліетнічному соціумі в епоху глобалізації причини впливу етнонаціональних та регіональних факторів на перебіг конфліктів в Об’єднаній Європі, а саме, головним чином мовних, міжрелігійних, міжконфесійних, економічних і територіальних; обгрунтовано сутність процесів глобалізації та прояви нового типу конфліктів; виявлено еволюцію у поглядах на конфлікти від традиційного «класичного» типу до нових форм миротворчих операцій, які мають часто багатокомпонентний характерПосилання
McCormic, J. The European Union: Politics and Policies. Colorado: Westview, 1999. P 45.
Avery D. H. Poole. Cooperation in Contention: The Evolution of ASEAN Norms. University of British Columbia YCISS Working Paper. 2007. January No 44. P 5.
Електронний ресурс. Режим доступу: http://novsten.com/4730-otelnaya-baza-perta-mneniya-i-otzyvy.html
O’Brein D. and Nusbaum S. Intelligence Gathering on Asymmetric trheats // Jane’s Intelligence Reviуew. 2000. October. P 52.
Mace J. Geopolitical ìmplìkacìï etnopolìtiki / J. Mace //Political thought. – 1995. - № 1. – С. 87 – 96.
Kalyanaraman S. Conceptualisazation of Guerrilla Warfare // Strategic Analssis: A Monthly Jurnal of the IDSA. 2003 April - june. Vol. ХХУІІ. No 2.
Stajkuca S. Sociotechnical aspects of formation of modern information civilization: Science: 09.00.03 / Sergey Stajkuca. -Ukrainian State Pedagogical University K. D. Ushinsky.- Odessa, 2009.
Baluev D.G. Privatizaciâ voenno-silovyh funkcij gosudarstva: Kakovy perspective? //| Mirovaya President and international otnošeniя. -2004. №3.- с.64-70.
Tkachenko А. М., Voronkova V.G., Tkachenko M.A. International economic relations. Tutorial. -K.: Publishing House «Pro», 2009.- 352 с.
Perepelitsa G.M. The genesis of conflicts in the post-Communist space in Europe. – K.: Stylos-PC "Folio", 2003. – 256 с.
Beeson M. Regionalism an Globalisation in East Asia. London: Palgrave Macmillan, 2007. 218 p.
The European Integration Theory / A. Wiener и T. Diez (eds). Oxford: Oxford University Press, 2005. P 54-61.
New: vyzovy granicy Vozmožnosti Evropy /edited. And M. Busyginoj. -Moscow: MGIMO (U) MID Russia, 2003. – 395 с.
Maksimenûk M.Y. Ethnonational and regional conflicts: models, strategies and methods of settlement in terms of modern civilizational trends /M. Maksimenûk //Zapiski Učenye National University V.I. Vernadskogo. Volume 24 (65), 3. Series: Filosofiâ. Kul′turologiâ. Politologiâ. Sociologiâ. – Simferopol, 2013. P. 341-352.
Voronkova V.G. Philosophy of globalization: socìoantropologìčnì, and socio-economic and socio-cultural dimensions. Monograph / Valentina Grigoryevna Voronkova. -Zaporozhye: ZDIA, 2010.- 272 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 М. Ю. Максименюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)