Виклики і загрози при впровадженні відкритих інформаційно-комунікаційних науково-освітніх систем та технологій
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2016.86489Ключові слова:
інформація, міжнародне науково-технічне співробітництво, інформаційний ресурс, інноваційна діяльність, комунікація, інформаційно-комунікаційна функція держави, інформаційно-комунікаційні технології, національне інформаційне законодавствоАнотація
Відомо, що людина протистоїть будь-яким викликам і небезпекам виключно за рахунок віри і освіченості, а тому провідні країни світу всіма силами намагаються дати можливість отримати якісну освіту основній масі свого населення. Другим важливим фактором успішного сталого розвитку народів є віддана національна еліта – політична, наукова, управлінська. Сьогодні в умовах надглибокої кризи наша нація має це глибоко усвідомити і зрозуміти, оскільки успішне майбутнє за тими країнами, які здатні виховувати молодь і давати їй високоякісну освіту. Саме із підвищенням вимог до алгоритмів організації і розвитку освіти, методів виховання студентства пов’язані основні ризики й можливості, що відриваються перед Україною в XXI столітті.
Посилання
Dz′oban′ A. Sosnin. Information security: new dimensions of the threats associated with the activation of international activities in information-communication sphere / A. Sosnin // Bulletin of the lviv university. a series of "international relations". -2015. issue 37. part 3. - Pp. 35-43.
Oževan M. National competitive intelligence in the global world: new challenges and threats "against the background of an incident Snoudena" / M. Oževan // Strategic priorities, no. 4 (29)- Pp. 131-139.
Decree of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated April 29, 2015 No 266 "On approval of the list of disciplines and specialties, which are candidates for higher education"-[electronic resource] – access mode:http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=248149695
The philosophy of humanistic management (socio-political, socio-economic, socio-anthropological dimensions): textbook /A.V. Sosnin, V. G`. Voronkova, M. A. Ažaža. – Zaporizhzhya: Wild field, 2016. – 356 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 О. В. Соснін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)