Освітня культура інформаційного суспільства в контексті глобалізаційної реальності
DOI:
https://doi.org/10.30839/2072-7941.2016.86827Ключові слова:
інформаційне суспільство, глобалізація, освітня культураАнотація
Освітня культура розглядається як відносно самостійна сфера людського буття, яка відображає специфічність культурних традицій та інновацій, що обумовлені визначеною системою цінностей інформаційного суспільства в контексті глобалізаційної реальності.
Посилання
Kolesnikova I.A. Culture of continuous education: justification of the concept / I.A. Kolesnikovfa // Scientific Quarterly Electronic Journal " Continuing educationof XXI century". - Issue 1 (5) – Kareliya Respublic, Petrozavodsk: 2014 - [Electron resource]. - Access mode: http://petrsu.ru/
Kochetkova O.H., Ostroumova H.N. Information and Education Culture student of the University / O.H. Kochetkova, H.N.Ostroumova // [Electron resource]. - Access mode: http: //cyberleninka.ru/article/n/informatsionno-obrazovatelnaya-kultura-studenta-vuza.
Ortega - Gasset, J. Selected proceedings; transl., from Spanish / compiler., pref ., and gen., editor M. Rutkevich. - M .: All World, 1997. - 704 p.
Otych O. Cultural pedagogical paradigm such as a methodological basis of modern education / O. Otych //[Electron resource]. - Access mode: http://www.nbuv.gov.ua/old_jrn/Soc_Gum/Moztm/2010_5/21.pdf.
Radugin O.A. Educational Society Culture such as a holistic social phenomenon / O.A.Radugina // Philosophy and education.- №1, - M: 2011 - S.130-141.
Philosophical Encyclopedic Dictionary. - K .: Abris, 2002. - 742 p.
Hampden-Turner C., Trompenaars A., Seven culture of capitalism: value systems of wealth in USA, Japan, Germany, France, , Great Britain, Sweden, Holland. Varna, IR "TedIna", 1995.
Yakubovska M. The cultural paradigm in scientific heritage I. A. Zyazyuna / M. Yakubovska // Pedagogy and Psychology of Professional Education: scientific and methodological magazine. - № 1-2.- Lviv: 2015.- pp 189 - 199.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 О. П. Кивлюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Подаючи текст статті до редакції, автор погоджується з тим, що авторські права на статтю переходять до видавця, при умові, якщо стаття приймається до публікації. Авторські права включають ексклюзивні права на копіювання, розповсюдження і переклад статті.
Автор зобов’язаний:
- нести відповідальність за достовірність представленої інформації та оригінальність поданих матеріалів своєї роботи до друку;
- зберігати за собою всі авторські права і одночасно надавати збірнику наукових праць право першої публікації, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал з підтвердженням авторства і первинності публікації у даному збірнику;
- відмова в публікації не обов’язково супроводжується роз’ясненням причини і не може вважатися негативним висновком відносно наукової і практичної цінності роботи.
Автори зберігають за собою авторські права на роботу і представляють збірнику наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії» право першої публікації роботи, що дозволяє іншим розповсюджувати дану роботу з обов’язковим збереженням посилань на авторів оригінальної праці і оригінальну публікацію у даному збірнику.
Автори зберігають за собою право заключати окремі контрактні домовленості, що стосуються не-ексклюзивного розповсюдження версії роботи в опублікованому вигляді (наприклад, розміщення її в книгосховищі академії, публікацію в монографії), з посиланням на оригінальну публікацію в збірнику наукових праць.
Автори мають право розміщати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в книгосховищі академії чи на персональному сайті) до і під часу розгляду її в даному збірнику наукових праць, так як це може привести до продуктивного обговорення її даним збірником і великої кількості посилань на дану роботу (visnyk.zgia.zp.ua)